Aktualności

Gru 5

Inwentaryzacja zagospodarowania terenu

31 stycznia mija termin składania deklaracji na podatek od nieruchomości. W związku z tym, w ostatnim czasie, częściej sporządzamy inwentaryzację zagospodarowania terenu dla potrzeb wyceny podatku od nieruchomości. Projekt składa się z 3 etapów: Pierwszym są prace terenowe. Polegają na aktualizacji mapy zasadniczej oraz opisie wszystkich obiektów podlegających wycenie. Wykonujemy również dokumentację fotograficzną-…

Więcej

geodezyjna obsługa budowy
Sie 13

Dynamiczny rozwój działu obsługi budowy

Dział obsługi budowy rozwija się bardzo dynamicznie- ciągle dostajemy nowe zlecenia, a co za tym idzie powiększamy zespół. Dziękujemy za zaufanie!

Więcej

Maj 5

Błażej Szwaj kierownikiem działu obsługi budowy

2016 rok zaowocował ilością realizowanych projektów z zakresu geodezyjnej obsługi budowy. W związku z powyższym geodeta Błażej Szwaj został powołany na stanowisko kierownika obsługi budowy. Liczymy na dalsze wzrosty ilości projektów realizowanych przy geodezyjnej obsłudze budów, a Błażejowi życzymy sukcesów w dalszej pracy.

Więcej

Kwi 9

Mapa do celów projektowych na Ursusie

Od 2010 roku dzielnica Ursus jest naszym drugim domem. Realizujemy szereg prac geodezyjnych, takich jak mapy do celów projektowych, podziały, wznowienia granic, wykazy synchronizacyjne. Ilość zrealizowanych projektów na tym terenie w znaczący sposób wzbogaciła nas o  wiedzę o Ursusie i niuansów tam panujących. Ostatnio zrealizowaliśmy mapę do celów projektowych w wersji numerycznej terenu…

Więcej

Kwi 9

Geodezyjne pomiary ogrodów działkowych

W 2016 roku zrealizowaliśmy 3 projekty na terenie Rodzinnych Ogrodów Działkowych. Pomiary zostały przeprowadzone przy wykorzystaniu zarówno klasycznych technik pomiarowych: zastosowanie  tachimetrów oraz GPS, jak i nowoczesnych metod fotogrametrycznych opartych na danych pozyskanych z bezzałogowego statku powietrznego.

Więcej